Інформація про роботу закладу освіти під час віялових та екстрених аварійних відключень електропостачання та інтернету.

Рішенням педагогічної ради КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МЕРЕФ’ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5» від 01.11.2022 (протокол №10) щодо роботи закладу освіти під час віялових та екстрених аварійних відключень електропостачання та інтернету передбачається:

1. В разі наявності світла і інтернету проводити уроки в дистанційному режимі з використанням вебсервісуGoogle Meet Classroom.

2. В разі відключення електропостачання та інтернету:

· матеріали для самостійного опрацювання по темі уроку (відео посилання, презентації, текстові матеріали, завдання для самостійного виконання…)надаються здобувачам освіти через Classroom;

· під час виконання перевірочних робіт вносяться корективи в час виконання завдання або надається можливість виконати роботу в інший час.

· після відновлення електропостачання навчальні заняття продовжуються згідно розкладу в GoogleMeetClassroom.

1. Можлива самостійна робота учнів з електронними серверами, які дозволяють навчатися навіть під час відключень електрики: електронна бібліотека Інституту модернізації змісту освіти (1-11 класи), видавництво «Ранок» ( підручники 1 та 5 класів), Всеукраїнська школа онлайн (2,5 тисячі навчальних курсів для 1-11 класів), компанія EdPro(електронні підручники 1-11 класи).

Наказ від 31.08.2022 № 58

Про організацію освітнього процесупід час введення воєнногостану в Україні

На виконання закону України «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), у зв’язку з введенням в Україні воєнного стану (Указ Президента України № 64/2022) та Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні від 12.08.2022, наказу МОЗ України від 01.08.2022 №1371 «Про внесення зміни до санітарного регламенту для шкіл», рішення педагогічної ради закладу освіти від 31.09.2022 №9

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити рішення педагогічної ради закладу освіти від 31.09.2022 №9 про організацію освітнього процесу врежимі онлайн з використанням можливостей середовища GoogleWorkspace

З 01.09.2022р. до особового розпорядження.

2. Забезпечити безперервну тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному режимі для учнів:

1-2 класів – 3 уроки по 20 хвилин;

3-4 класів – 4 уроки по 20 хвилин;

5-6 класів – 4 уроки по 25 хвилин;

7-9 класів - 5 уроків по 25 хвилин;

10-11 класи -6 уроків по 25 хвилин.

3. Забезпечити виконання програм з предметів, уроки з яких не проводяться в синхронному режимі, шляхом роботи в асинхронному режимі з використанням можливостей середовища GoogleWorkspace.

4. Забезпечити виконання педагогічними працівниками вимог безпеки під час оголошення сигналів повітряної тривоги шляхом призупинення освітнього процесу та переміщення учнів до укриття чи іншого безпечного місця, визначеного батьками дітей та відновлення занять після відбою повітряної тривоги.

5. У період призупинення очної форми освітнього процесу у школі відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

6. Відтермінувати проведення засідань, нарад та інших колективних заходів, за потреби забезпечувати їх проведення в онлайн режимі.