Інформація про КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5

Рік заснування

1907 рік

Директор школи

Панова Валентина Євгеніївна, освіта вища, за фахом викладач історії, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад освіти очолює з 2013 року.

Контингент учнів

У закладі освіти навчається 334 учні, з них учнів 1-4 класів – 124 чол., 5-9 класів – 171 чол., 10-11 класів – 39 чол.
Випускників 11 класу - 16.

Мова навчання

Профільне навчання

Освітній процес здійснюється за профілем української філології (39 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 27 педагогів, з них 23 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну. 3 чол. - бакалавр.
Вищу кваліфікаційну категорію мають 9 чол., І кваліфікаційну категорію – 11 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1 чол., категорію „спеціаліст” – 2 чол., без категорії - 4.

Забезпечення харчуванням

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування ключових компетенцій педагогічного та учнівського колективів на снові упровадження інноваційних технологій розвитку творчого потенціалу особистості».

У конкурсі «Учитель року» брали участь:
у 2017 році - 1 , Машкіна Снєжана Артурівна, вчитель початкових класів;
у 2018 році - 2, Перепьолкіна Наталя Віталіївна, вчитель українької мови та літератури, Луканін Сергій Олександрович, вчитель фізичної культури
у 2019 році - 3, Шевчук Ольга Аліківна, вчитель географії, Птишник Віталій Володимирович, вчитель предмету Захист Вітчизни, Погорілий Денис Юрійович, вчитель предмету основи здоров'я

Гурткова робота

У закладі освіти працюють гуртки: предметні,гурток військових багатоборств та спортивні секції з волейболу.

Підвіз учнів та вчителів

Потреби підвозу учнів та працівників закладу освіти шкільним автобусом немає.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 7 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас ( 11 ПК), футбольний майданчик, медичний кабінет, кабінет психології, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 14546 примірників художньої та навчальної літератури та 5276 підручників.

Досягнення вихованців

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:
1 місце - географія - Мирошниченко Анна, 11 клас, вчитель Шевчук О.А.

1 місце - математика - Швидкий Ярослав, 6 клас, вчитель Міщенко С.Л.
3 місце - математика- Ільїн Євгеній, 8 клас, вчитель Міщенко С.Л.
3 місце - математика - Мирошниченко Анна, 11 клас, вчитель Саєнко Л.М.

3 місце - українська мова та література - Суббота Дар'я, 9-Б клас, вчитель Суббота З.Д.
3 місце - українська мова та література - Мирошниченко Анна, 11 клас, вчитель Суббота З.Д.

3 місце - іноземна мова (англійська) - Суббота Дар'я, 9-Б клас, вчитель Гулага Т.А.

3 місце - фізика - Голуб Іван, 7-А клас, вчитель Птишник В.В.

ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості серед учнів 5-11 класів:

Диплом І ступеня:
Суббота Дар'я, 9-Б клас, вчитель Суббота З.Д.